Piotr Walczak

Z wikiSSPW
Wersja z dnia 00:13, 31 mar 2013 autorstwa chomik007@gazeta.pl (dyskusja | edycje) (Utworzył nową stronę „'''"Piotr Walczak, WRS MiNI"''' Członek WRS MiNI od dawna dawna temu ;) == Kadencja 2010 == Zwykły, szary obywatel w służbie studentom. Przez pierwszy rok ży...”)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

"Piotr Walczak, WRS MiNI"

Członek WRS MiNI od dawna dawna temu ;)


Kadencja 2010

Zwykły, szary obywatel w służbie studentom. Przez pierwszy rok życia w Samorządzie nie wyróżniający się niczym szczególnym. Obecny na szkoleniu Samorządu gdzieś we wsi pod Olsztynkiem, na Mazurach. Wydziałowy organizator MiNI-Fizycznego Kursu Tańca. Współorganizator MiNI-Fizycznej Zerówki 2010.

Kadencja 2011

Najlepszy z najgorszych, czyli jedyny kandydat na stanowisko Przewodniczącego WRS MiNI. Wybrany... Oprócz tego delegat do Komisji Zagranicznej, z którą odwiedził Budapeszt.

Kadencja 2012

Przewodniczący w drugiej kadencji w Wydziałowej Radzie Samorządu MiNI. Bardzo aktywny członek Parlamentu Studentów PW. Od kwietnia również Przewodniczący Wydziałowej Komisji Kwaterunkowej.

Kadencja 2013

Zdegradowany do roli zwykłego członka Samorządu. Zadowala się byciem wrzodem na Parlamencie Studentów PW. Oddelegowany do pracy w Komisji Sportu i Turystyki, oraz mianowany Przewodniczącym Wydziałowej Komisji Kwaterunkowej. Obecny na szkoleniach komisji w ośrodku Dresso w Sulejowie.