Newsletter SSPW

Z wikiSSPW
Wersja z dnia 16:17, 12 gru 2018 autorstwa marys196@gmail.com (dyskusja | edycje)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Newsletter SSPW - jest to jeden z głównych kanałów informacyjnych wykorzystywany głównie przy promowaniu projektów kierowanych do szerokiej grupy jaką jest społeczność akademicka Politechniki Warszawskiej. Jest to zbiór notatek o projektach przesłanych przez ich organizatorów, zredagowanych i wysłanych do wszystkich zapisanych na listę mailingową osób. Newsletter jest wysyłany w zależności od ilości informacji - co tydzień lub co 2 tygodnie. Newsletter SSPW automatycznie trafia na wszystkie listy mailingowe wydziałów.

Jak się zapisać/wypisać?

Newsletter nie jest przymusem. Podany adres e-mail nie będzie nikomu udostępniony. Nie dotrze też na niego żaden spam (każdy mail wysłany na listę podlega moderacji). W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji.

Aby zapisać, wypisać się lub zmienić parametry otrzymywania wiadomości z listy mailingowej należy wypełnić odpowiednie pola w formularzu.

Zasady wysyłania wiadomości do Newslettera SSPW

  1. Newsletter Samorządu Studentów służy przesyłaniu informacji związanych ze studiami oraz życiem studenckim na Politechnice Warszawskiej.
  2. Wiadomości przesyłane do newslettera powinny być wysyłane bezpośrednio na adres info@samorzad.pw.edu.pl bądź zgłoszone poprzez wypełnienie elektronicznego formularza (co znacznie przyspiesza wysłanie newslettera).
  3. Każda wiadomość powinna zawierać 2-3 zdania i odsyłacz do witryny (np. artykułu na portalu Polibuda.info).
  4. Jedynym akceptowanym formatem jest czysty tekst napisany w języku polskim wraz z polskimi znakami (kodowanie UTF-8 lub ISO-8859-2). Załączniki nie są rozsyłane.
  5. Redaktor Newslettera SSPW zastrzega sobie prawo do odrzucania, skracania i uzupełniania treści oraz poprawiania błędów.
  6. Pierwszeństwo mają informacje dotyczące ważnych wydarzeń na Uczelni oraz o przedsięwzięciach organizowanych przez studentów PW.
  7. Uwagi oraz opinie należy kierować do redaktora Newslettera SSPW na adres: info-owner@samorzad.pw.edu.pl.
  8. Pytania wysyłane na adresy i niezwiązane z Newsletterem SSPW pozostają bez odpowiedzi.

Szablon notatki

Poprawna wiadomość wysyłana na Newsletter na adres mailowy powinna wyglądać tak:

Nazwa wydarzenia, data

Ogólna informacja o wydarzeniu. Tekst napisany ciągiem w jednym akapicie, o dł. maksymalnej 400 znaków. Musi tu być informacja, która zainteresuje i przyciągnie studentów. Obowiązuje tutaj pełna netykieta i zasady pisowni. Np. duże litery będą wycięte. Link poniżej powinien zawierać szczegółowe informacje na temat projektu.

http://link.do.wydarzenia/informacje-szczegolowe/