Komisja Sportu i Turystyki

Z wikiSSPW
Wersja z dnia 17:53, 19 wrz 2017 autorstwa emilkagnpk@gmail.com (dyskusja | edycje)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Komisja Sportu i Turystyki (KSiT) jest jedną z 9 komisji Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej. W jej skład wchodzą delegaci z Wydziałowych Rad Samorządu oraz delegaci z organizacji posiadających swoją reprezentację w Parlamencie Studentów PW. Pracami Komisji kieruje Przewodniczący. Komisja posiada również wielu sympatyków, którzy uczestniczą w pracach jednostki.

Komisja Sportu i Turystyki zajmuje się organizacją i promocją aktywnego wypoczynku wśród społeczności akademickiej. Oferujemy również pomoc merytoryczną i finansową dla przedsięwzięć organizowanych przez Organizację działające przy PW, a także przez Wydziałowe Rady Samorządu i Rady Mieszkańców Domów Studenckich. Wspieramy organizację wyjazdów sportowych - rajdów, wyjazdów narciarskich, spływów kajakowych, ekstremalnych wypraw w różne, odległe zakątki świata, oraz wyjazdów turystycznych - majówek, wyjazdów wakacyjnych, wyjazdów sylwestrowych, integracyjnych.

Organizujemy szereg projektów umożliwiających uczestnictwo w wielu atrakcyjnych zajęciach o charakterze sportowym i turystycznym. Wspieramy sportowców. W Komisji działa również grupa przygotowująca Centralny Obóz Roku “0”. Innymi projektami przez nas organizowanymi są: Regaty PW, Liga Kartingowa, Ślizgawka PW, Piekielny Wyścig, PW Cycling Challenge, Wyjazdy Ekstremalne, Puchar PW, Spotkania i Wykłady z ludźmi ze świata sportu i turystyki. Komisja Sportu i Turystyki współpracuje z organizacjami działającymi przy PW, między innymi z Akademickim Związek Sportowym PW, Klubem Turystyki Wszelakiej Dreptak oraz wspiera finansowo niektóre z nich.

Kadencja 2017

Przewodnicząca

Anna Brzostkowska - a.brzostkowska@samorzad.pw.edu.pl

Delegaci