Zniżki.SSPW

Z wikiSSPW
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Zniżki.SSPW - wyjątkowa platforma korzyści przygotowana specjalnie dla studentów Politechniki Warszawskiej. Jak sama nazwa wskazuje głównym celem projektu jest zdobywanie zniżek, które w czasie studiów wyjątkowo się przydają :] W odpowiedzi na studenckie potrzeby w ramach platformy działają dwa różne portale: kulturalne Teatrowo i lifestylowe Rabaty. Żeby wszystko funkcjonowało sprawnie i nowocześnie oba portale łączą Konkursy.

Budowa portalu

Na głównej stronie platformy Zniżki.SSPW przedstawione są najważniejsze zasady działania portali, regulamin uczestnika i więcej informacji o twórcach projektu. Tutaj można też zarejestrować się w systemie Zniżki.SSPW i wybrać, z których portali chce się korzystać - z obu na raz, czy może tylko jednego. Co oznacza to ‘korzystanie’? Branie udziału w konkursach oraz otrzymywanie powiadomień mailowych o nowych ofertach. Wszystkie portale są ze sobą zsynchronizowane, a swobodne poruszanie się między nimi zapewnia specjalne menu, które wyświetlane jest na każdej ze stron.

Dołącz do nas!

Jeśli podoba Ci się idea Zniżek.SSPW i masz ochotę dołączyć do tego ciekawego projektu daj nam znać! Wyślij maila na: znizki.sspw@gmail.com Możesz też napisać na bezpośredniego maila rekrutacyjnego: reakrutacja.teatrowo@gmail.com lub rekrutacja.rabaty@gmail.com

Korzystaj

www.znizki.sspw.pl