Zamieszkanie z współmałżonkiem

Z wikiSSPW
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Możliwe jest zamieszkanie w Domu Studenckim z współmałżonkiem (zgodnie z par. 7 ust. 9 Regulaminu Kwaterowania). Warunkiem otrzymania dwóch miejsc jest złożenie wniosku, w którym umieszczona zostanie informacja o chęci zamieszkania z współmałżonkiem.

Kto może składać wniosek

Wniosek może zostać złożony przez współmałżonka posiadającego w momencie składania wniosku status osoby studiującej na Politechnice Warszawskiej. Drugi z współmałżonków nie może w momencie składania wniosku posiadać statusu osoby studiującej na Politechnice Warszawskiej. Jeżeli oboje małżonków posiada status osoby studiującej na PW może składać wniosek o przyznanie miejsca w DS z puli Wydziału na którym studiuje.

Jak złożyć wniosek o mieszkanie ze współmałżonkiem

 1. Założyć konto w systemie Core2 (adres do rejestracji) przez obojga małżonków. Współmałżonek nie będący studentem zakładając konto wypełnia tylko obowiązkowe pola oraz pola związane z Państwem wydającym dokument tożsamości.
 2. Aktywować konto i zalogować się do systemu Bazy Kwaterunkowej.
 3. Złożyć wniosek o przyznanie miejsca w DS:
  1. Współmałżonek ze statusem osoby studiującej na PW generuje preferencję DS z wybraniem w obszarze Dodatkowe informacje (informacja o obszarach tutaj), przy pytaniu o zamieszkanie z współmałżonkiem wybiera opcję: Mam małżonka i chcę, aby zamieszkał ze mną w DS PW. Na chwilę obecną nie wypełnia
  2. Współmałżonek bez statusu osoby studiującej na PW generuje preferencję DS zgodną z wyborem swojego męża/żony. W obszarze Dodatkowe informacje, przy pytaniu o zamieszkanie z współmałżonkiem wybiera opcję: Jestem współmałżonkiem nie studiującym na PW. W pole numer współmałżonka wpisuje 7-cyfrowy numer małżonka (wygenerowany przy zapisaniu preferencji pierwszego małżonka).
  3. Współmałżonek studiujący na PW uzupełnia swoje preferencje o brakujący numer wniosku małżonka.
  4. Wnioski składane są do bazy poprzez wciśnięcie przycisku Złóż wniosek.

Wniosek dalej rozpatrywany jest jak normalny wniosek, z tym wyjątkiem, że w przypadku pozytywnego rozpatrzenia osobie wnioskującej przyznawane są dwa miejsca.

Wymagane dokumenty

Dodatkowym dokumentem wymaganym w przypadku składania wniosku o miejsce w DS dla małżonka nie studiującego na PW jest odpis aktu zawarcia związku małżeńskiego.

Osobiste
Przestrzenie nazw

Warianty
Działania
Nawigacja
Dostępne języki
wikiSSPW
Narzędzia
Drukuj lub eksportuj