Wniosek

Z wikiSSPW
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Szablon:Wedycji

Złożenie Wniosku

  • CZAS

Postaraj się jak najszybciej wypełnić swój wniosek na stronie [1]. Po zatwierdzeniu, Twój wniosek przejdzie drogę z Biura SSPW do Biura Spraw Studenckich (BSS), zaś ono musi otrzymać wniosek nie później niż 5 dni przed projektem, dlatego pamiętaj jak ważny jest czas. Im dłuższy czas do zapłaty wynegocjujesz z 'kontrahentem' tym większą masz pewność, że nie będziesz miał kłopotów z wywiązaniem się ze zobowiązań finansowych.


  • eWNIOSEK

Po zalogowaniu się na wyżej wymienioną stronę w zakładce WRS a następnie #Członek tworzysz nowy wniosek. Staraj się go wypełnić dokładnie, tak, aby się nie pomylić. W miejscu zaliczki możesz wpisać kwotę, którą dostaniesz w celu pokrycia kosztów organizacyjnych, ale pamiętaj, że kwota zaliczki nie może przekroczyć 3 000 zł. Dlatego uważaj przy przeliczaniu kosztów.

Dodatkowym atutem w Twoim wniosku będzie w polu Uzasadnienie dodanie linku do ogłoszenia o wydarzeniu, np. na portalu http://www.polibuda.info/.

Gdy już zakończysz opisywać swój event kliknij „zapisz i złóż do akceptacji”, a następnie czekaj aż Twój dysponent jednostki zaakceptuje projekt. W przypadku wydarzeń, na których wymagana jest lista uczestników, dobrym pomysłem jest również wydrukowanie równoczesne ze złożeniem wniosku załącznika nr 5 (który znajdziesz obok swojego projektu), gdyż podczas rozliczenia będziesz musiał go oddać z zebranymi podpisami wszystkich uczestników, a wiadomo nie od dziś, że studenta po zakończonym wydarzeniu będzie Ci ciężko złapać i wyciągnąć od niego podpis.

Teraz już los Twego wniosku toczy się już sam. Wystarczy, że podpiszesz się jeszcze później tu i tam...

Zatem Twój wniosek został zaakceptowany przez Twojego dysponenta z Wydziałowej Rady Samorządowej, a Ty dostałeś maila z informacją, że Twój wniosek został zaakceptowany przez Przewodniczącego Komisji i czeka na podpis? Świetnie, teraz wystarczy, że podejdziesz do Biura SSPW (pok. 165) i złożysz swój podpis pod wnioskiem, aby mógł on tym razem powędrować do BSSu. Nie przejmuj się, jeśli masz wątpliwości, czy masz coś jeszcze wypełnić, wystarczy, że spytasz, a wszystko zostanie Ci wyjaśnione :)


Godziny przyjęć interesantów w Biurze Samorządu (Gmach Główny pok. 165) w sprawach wniosków i rozliczeń z Funduszu Kulturalno-Wychowawczego (FKW) to to 9-15 od poniedziałku do piątku.

Tym razem przeczytałeś w mailu, że BSS zaakceptował Twój wniosek? Tak samo jak poprzednim razem musisz się ruszyć - tym razem przejdź się do BSSu (pokój 210 w klatce A) i złożyć podpis.

Godziny przyjęć interesantów w Biurze Spraw Studenckich (BSS, gmach administracyjny pok. 210) w sprawach wniosków i rozliczeń z Funduszu Kulturalno-Wychowawczego (FKW) to to 10-14 od poniedziałku do piątku.

Nie wiesz jak masz odebrać zaliczkę? Po prostu spytaj, istnieje możliwość, że już czeka na Ciebie w banku obok lub musisz się udać tuż obok, czyli do Sekcji Likwidacji. Wszystkiego dowiesz się w samym Biurze.

Jeśli już odbierzesz zaliczkę nie pozostaje nic innego jak zakończyć sprawy organizacyjne (zapłacić za materiały/usługi...) i życzyć studentom udanej zabawy, trzymając w ręku podpisaną przez wszystkich listę (załącznik nr 5) będącą potwierdzeniem ich uczestnictwa. Pamiętaj jednak, aby zawsze mieć potwierdzenie swoich wydatków. Potwierdzeniem jest faktura VAT na

Politechnika Warszawska
Samorząd Studentów
Pl.Politechniki 1
00-661 Warszawa
NIP: 525-000-58-34
Regon: 000001554

Inaczej nie będziesz miał podstawy do rozliczenia!

Skoro Twoje wydarzenie się już odbyło i było oczywiście jak zawsze udane, to czas na rozliczenie.

Rozliczenie

  • eWNIOSEK:

Ponownie musisz zalogować się na stronę eWniosku i w swoim projekcie znaleźć odnośnik do rozliczenia. Jak ostatnio- pamiętaj go dokładnie wypełnić. Jeśli nie uzbierałeś liczby osób, którą wcześniej deklarowałeś, jeśli nie odebrałeś wcześniej zaliczki lub okazało się, że koszty były jednak niższe, to wszystko trzeba umieścić właśnie w tym dokumencie! Tak wypełnione rozliczenie ponownie zapisujesz i składasz do akceptacji, jest dokładnie taka sama droga jak z wnioskiem.

Gdy dostaniesz potwierdzenie, że Twój wniosek został wydrukowany i czeka na podpis, razem z Twoją fakturą oraz załącznikiem nr 5 udajesz się ponownie do Biura SSPW, gdzie zostawiasz te dokumenty i czekasz na mailową informację, kiedy Twój wniosek dotrze do BSSu.

Po mailowej informacji o tym, że BSS zaakceptował Twoje rozliczenie misja została zakończona, udało Ci się pomyślnie złożyć wniosek i go rozliczyć. (Jeśli jednak nie odebrałeś przed eventem zaliczki lub była niezgodność w kwocie przejdź się jeszcze do BSSu (pokój 210 w klatce A) i spytaj po prostu jak wygląda sprawa. Jeśli musisz zwrócić pieniądze lub dostać nieodebraną zaliczkę będzie to konieczny, ale zarazem ostatni krok do wykonania).

Nie pozostaje nic innego jak szukać kolejnych okazji do urozmaicania życia studentom i składać kolejne wnioski.


Linki zewnętrzne