WRS Biuro

Z wikiSSPW
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Biuro WRS - Pomieszczenie będące głównym miejscem pracy członków WRSu. Powinno znajdować się tu wszystko, co jest potrzebne przy pracy WRSu, czyli sprzęt oraz materiały i akcesoria biurowe. Jest to miejsce, gdzie każdy członek pełni dyżur. W biurze także przechowujemy ważne dla WRS rzeczy i dokumenty. Każdy członek WRS powinien mieć w biurze swoją półkę i sprawdzać ją na bieżąco – tam inni mogą zostawiać mu informacje, dokumenty. Biuro musi być odpowiednio duże i z wystarczającą liczbą krzeseł, tak aby możliwe było przeprowadzenie tam zebrania.


Do prawidłowego funkcjonowania biura niezbędne jest utrzymywanie tam stałego porządku – dobrym pomysłem jest ustalanie na określony czas osób za to odpowiedzialnych. Niewskazane jest zapraszanie do biura znajomych i robienie tam sztucznego tłoku – może to przeszkadzać innym, którzy akurat pracują. Z biura nie można też zrobić kuchni czy też przechowalni swoich rzeczy – jest to miejsce pracy! Ważne też aby w biurze, w miarę możliwości, zawsze ktoś był oraz żeby miało zawsze otwarte drzwi– to zachęca studentów do przychodzenia.


Biuro jest miejscem pracy każdej jednostki, miejscem przechowywania dokumentacji projektów oraz miejscem gdzie spotkać się mogą z nami studenci. Warto dbać o porządek w biurze, aby działało się w nim jak najefektywniej i żeby był on wizytówką WRSu.