Szablon Vademecum

Z wikiSSPW
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Nazwa projektu - krótki opis projektu, na czym polega.

Dofinansowanie projektu

Z jakiej komisji można dostać dofinansowanie na ten projekt + na dole w linkach zewnętrznych linki do stron na których znajdują się (jeśli są) szczegółowe uchwały wiążące i informacja o tym że są linki na dole. Należy podać na jaki dzień są to aktualne informacje. Jeśli dofinansowanie jest uzależnione od spełnienia warunków promocji to należy tu o tym wspomnieć i nakierować czytelnika na następny dział.

Promocja

Wypunktować jaka promocja jest wymagana aby dostać dofinansowanie (póki co tego nie wpisujemy bo nic nie jest wymagane natenczas). Wypunktować w jaki sposób proponujemy promować dany projekt oprócz tego co było wyżej - z tabelki z exela z googledoc. Oraz na dole akapitu należy pozostawić zdanie: " Inne opisane kanały informacyjne zostały zebrane w ogólnym artykule o promocji. "

O czym należy pamiętać

Wypunktowujemy tutaj najważniejsze (albo wszystkie) rzeczy które nam przyjdą do głowy na temat organizacji danego projektu. O co trzeba zadbać, co załatwić. Każdy podpunkt robimy linkiem wewnętrznym, tak aby w osobnym artykule można było pisać konkretną czynność. np. W artykule o organizacji wyjazdu piszemy, że należy pamiętać o transporcie i robimy link do artykułu transport. Następnie tam ktoś kiedyś napisze artykuł jak załatwić transport.

Popełniane błędy

nie wiem czy to jest potrzebne... jak wszytsko będzie i opisane we własciwy sposób w swoich artykułach to może tu nie trzeba czegoś takiego... Wyjdzie w praniu zapewne.

Archiwum projektów

W tym miejscu będą dodawały się wydarzenia organizowane przez jednostki z odpowiedniej kategorii. Zostawiamy puste, ktoś mądry to zrobi.


Niektóre specyficzne projekty będą potrzebowały dodatkowych działów - nie bójcie się ich tworzyć:)

Linki zewnętrzne

  • wypunktowane linki do stron dotyczących artykułu np. do strony teatru