Rodzaje wyjazdów

Z wikiSSPW
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Zimówki

Pierwszymi wyjazdami, które odbywają się w nowym roku to wyjazdy na Ferie. Wiele z tych wyjazdów odbywa się w Alpy, gdzie warunki do jazdy są nieporównywalnie lepsze od warunków w Polsce. Wyjazdy te zbierają wszystkich fanów białego szaleństwa.

Dofinansowanie:

Rok 2013: 8zł

Majówki

Wyjazdy te stają się coraz bardziej popularne i coraz więcej wydziałów decyduje się je organizować. Wyjazdy są bardzo urozmaicone. Każdy student może jechać zarówno nad morze, mazury lub w góry.

Dofinansowanie:

Rok 2013: 7zł

Czerwcówki

Wyjazdy te odbywają się w trakcie trwania długiego weekendu w czerwcu. Jest ich zdecydowanie mniej niż majówek, ale są równie interesujące.

Dofinansowanie: Rok 2013: 7zł

Wyjazdy wakacyjne

Zmęczony student po sesji i przed sesją musi wypocząć!! W związku z tym Komisja Sportu i Turystyki odpowiada na oczekiwania studentów, organizując wiele wyjazdów w wakacje.

Hiszpania, Włochy, Mazury, Góry - to skłoni każdego studenta do wyjechania i zrelaksowania się przed i po sesji.

Dofinansowanie:

Rok 2013: 5-7zł

Zerówki

Zerówki to wyjazdy ukierunkowane na studentów roku “0”, którzy zostali przyjęci na studia, lecz nie są jeszcze pełnoprawnymi studentami. Wiele z osób, które było na zerówkach skutecznie działa w strukturach samorządu.

Dofinansowanie:

Rok 2013: 8-9zł

Wyjazdy Integracyjne

Wyjazdy te odbywają się tuż po rozpoczęciu roku akademickiego i mają najczęściej charakter weekendowy. Ich podstawowym celem jest: Integracja.

Dofinansowanie:

Rok 2013: 7-8zł

Rajdy

Komisja Sportu i Turystyki wspiera również studentów w organizacji rajdów. Odbywa się ich prawie 10 na Politechnice. Każdy z nich w innym regionie Polski.

Dofinansowanie:

Rok 2013: 6zł

Spływy

W tym roku dużą popularnością cieszą się spływy kajakowe. Coraz więcej jednostek na Politechnice organizuje je.

Dofinansowanie:

Rok 2013: 6zł

Sylwestry

Wyjazdy odbywające się na przełomie roku. Większość z tych wyjazdów odbywa się w góry i przykuwa uwagę fanów białego szaleństwa.

Dofinansowanie:

Rok 2013: 7-9zł

Inne

Zaliczamy tu wszystkie wyjazdy, których nie da podciągnąć się pod wyżej wymienione wyjazdy. Charakter ich dofinansowania jest omawiany bezpośrednio z przewodniczącym.

Kwota dofinansowania nie jest jeszcze ustalona. Ma ona wyłącznie charakter orientacyjny. Ustalana jest przez Przewodniczącego Komisji Sportu i Turystyki.