Portal Teatrowo

Z wikiSSPW
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Wykrzyknik.png
Artykuł wymaga dopracowania. Jeżeli możesz, rozbuduj go !

Portal Teatrowo - powstały w 2010 roku, kulturalny portal studentów Politechniki Warszawskiej. Za jego pośrednictwem studenci mają możliwość za mniejsze pieniądze (a nawet za darmo!) korzystać z kulturalnej oferty naszej stolicy. Teatrowo współpracuje aktualnie z teatrami i kinami studyjnymi. W przyszłości współpraca zostanie rozszerzona o kluby, w których usłyszeć można muzykę na żywo. Portal Teatrowo jest częścią platformy Zniżki.SSPW i obejmuje wszelkie promocje/gratisy/porozumienia związane z kulturą i kierowane do studentów PW.

Struktura

Ekipę Teatrowa tworzą aktualni i byli członkowie Komisji Kultury, oraz osoby zainteresowane. Każda członek ekipy opiekuje się co najmniej jednym teatrem lub kinem. Opieka polega na comiesięcznym odbieraniu materiałów promocyjnych, ich kolportażu na terenie PW, umieszczaniu aktualności na portalu Teatrowo oraz konkursów na portalu Konkursy. Na czele ekipy stoi Pełnomocnik Przewodniczącego Komisji Kultury ds. Kultury Wyższej, który kieruje działalnością portalu oraz jego członków. Pełnomocnik przedstawia Komisji Kultury sprawozdanie z działalności półroczne i na koniec kadencji.

Dołącz do Teatrowa

A może masz ochotę dołączyć do Ekipy Teatrowa i współtworzyć ten wyjątkowy portal? Wyślij maila na: teatrowo.sspw@gmail.com

Korzystaj

Wejdź na www.teatrowo.sspw.pl i sprawdź najnowszą ofertę promocyjną na Twoja legitymację.