Jak tworzyć sprawozdania z projektów

Z wikiSSPW
(Przekierowano z Jak tworzyć sprawozdania)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Sprawozdania to jedna z najważniejszych części każdego projektu. Na podstawie zebranych informacji przyszli koordynatorzy mogą zaczerpnąć potrzebnej wiedzy tak aby skorzystać z powstałych, często niezrealizowanych, pomysłów i uniknąć starych błędów. Struktura artykułów projektów oraz ich sprawozdań powinna wyglądać następująco:

Komisja Programowa - Projekt - Sprawozdanie z projektu

Przykład: Komisja Zagraniczna - Feel the World - Feel the World - 9.12.2014


Jeśli dany projekt nie ma własnego artykułu należy stworzyć nowy poprzez wpisanie nazwy w pole szukaj. Więcej informacji znajdziesz w artykule WikiSSPW:Dodawanie Artykułu.

Tytuł projektu

Aby stworzyć nowe sprawozdanie w artykule o danym projekcie pod nagłówkiem "Sprawozdania" tworzymy nowy link do strony wiki. Aby to zrobić nazwę sprawozdania obejmujemy podwójnymi kwadratowymi nawiasami. Nazwa artykułu powinna posiadać taką formę: nazwa_projektu - 1.1.1999

 [[Targi Mobilności Studenckiej - 27.11.2013]]

Przykład: Targi Mobilności Studenckiej - 27.11.2013


Gdy projekt nie posiada konkretnej daty można po nazwie projektu dopisać miesiąc oraz/lub rok wydarzenia: ATHENS - listopad 2014, Informator Mobilnego Studenta - 2014.

Struktura artykuły

Poniższy tekst w ramce możesz zaznaczyć i skopiować do stworzonego tematu:Wstęp i krótkie informacje o projekcie - imię i nazwisko koordynatora, data, godziny odbycia, godziny organizacji i inne podstawowe dane.

==Opis projektu==

Dokładny opis projektu, firmy współpracujące i cały jego przebieg. Im więcej szczegółów tym lepiej :D

==Kosztorys==

Wypisanie wszystkich kosztów projektu wraz z uwzględnieniem dotacji z budżetu komisji oraz budżetu projektu

==Podsumowanie==

Podsumowanie projektu zawierające wszystkie przemyślenia koordynatora

===Plusy===

Wypunktowane plusy

===Minusy===

Wypunktowane minusy

==Pomysły na kolejną edycję==

Wypisanie w punktach wszystkich niezrealizowanych pomysłów

[[Kategoria:Sprawozdania]]Tak sformatowany tekst stworzy idealny układ strony wiki. Jednolitość jest tutaj wskazana gdyż tym sposobem będzie można porównywać z roku na rok sprawozdania. Modyfikacje będą z biegiem czasu wprowadzane.