Edycja preferencji DS

Z wikiSSPW
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Artykuł ten jest instrukcją do panelu edycji preferencji w systemie Bazy Kwaterunkowej. Przed złożeniem preferencji uprasza się wszystkie osoby, które chcą złożyć wniosek o miejsce w Domu Studenckim o uważne przeczytanie tego artykułu.

Jeżeli po lekturze tego artykułu nie będziesz wciąż będziesz miał problemy ze złożeniem wniosku lub wykryjesz jakiś błąd w panelu edycji preferencji DS (lub dowolnej innej podstronie) skontaktuj się z administratorem strony poprzez opcję Kontakt dostępną w belce menu strony Bazy Kwaterunkowej.

Obszary na stronie

Każdy z obszarów rozpoczyna się pomarańczowym kwadratem oraz etykietą. Na stronie dostępne są obszary:

Dane osobowe

Obszar zawierające podstawowe dane identyfikujące z osobę wnioskującą. Dane pobierane są z systemu Core2 i są danymi wprowadzonymi przy zakładaniu konta. W przypadku zmiany którejś informacji (np. nazwiska po zawarciu związku małżeńskiego) należy uaktualnić dane przez system lub administratora (tylko w przypadku, gdy system nie umożliwia aktualizacji danej informacji).

Dane kontaktowe

Dane używane w procesie kwaterowania w przypadku konieczności kontaktu z osobą składającą wniosek. Ważne jest by podane dane były aktualne, gdyż problem z kontaktem z osobą wnioskującą może mieć wpływ na wydaną decyzje!

Dane: Mail, Telefon.

Preferencje